Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Słońce w 5 domu

E-mail Print PDF

Słońce w piątym domu sprawi, że Właściciel horoskopu będzie biedny a w jego siódmym roku życia ojciec będzie stawał w obliczu śmierci, poważnej choroby lub nieszczęścia...

Nasz stosunek do miłości - źródłem zmartwień lub radości.
Dalej : teatr, wychowanie - sporty, hazard, nauczanie,
Gry, zakłady, spekulacje - mają tu lokalizację.
Także nie - lub naturalne - wymagania seksualne.
Wesoły Horoskop - Leszek Szuman
Last Updated on Tuesday, 28 December 2010 22:32 Read more...
 

Wenus w 7 domu

E-mail Print PDF

Jeśli Wenus będzie w siódmym domu, Właściciel horoskopu uwielbia seks...

 

Last Updated on Tuesday, 28 December 2010 14:20 Read more...
 

Jowisz w 9 domu

E-mail Print PDF

Właściciel horoskopu wykonuje religijne i charytatywne czyny, interesuje się medytacją i jest pobożny oraz bogaty.

WłH wykona religijne obrządki w 35 roku życia. Jego ojciec długo żyje. WłH będzie prawy i darzony szacunkiem oraz zaszczytami. Będzie się także opiekował wieloma ludźmi. Jowisz jako naturalna korzystna ulepsza wszystkie dobre znaczenia tego pomyślnego domu. Najlepsze skutki zamanifestują się jeśli Jowisz jest w jego własnym znaku albo w znaku podniesienia. Jeśli Jowisz jest w jednym z jego własnych znaków, będąc panem 9 w domu 9, stworzy potężną Rajayogę dającą sławę i bogactwo. Jeśli Jowisz będzie w znaku podniesienia (Raku), ASC będzie Skorpion i Jowisz będzie w dziewiątym domu jako pan 2 i 5, stworzy niezmiernie potężną yogę pomyślności i sławy. WłH będzie pobożny i filozoficzny, bogaty, pobłogosławiony sławnymi dziećmi, czci boga, wielbi rodzinę, będzie uczony, przystojny, minister króla albo dowódca armii, lider. WłH będzie ulubieńcem króla i entuzjastą braminów. WłH będzie kochany przez bliskich.
Last Updated on Thursday, 29 March 2018 05:55
 

Wenus w 2 domu

E-mail Print PDF

Właściciel horoskopu jest bogaty. Właściciel horoskopu jest bogaty, ma rodzinę, nie brakuje mu dobrego jedzenia, ma atrakcyjne oczy, jest pokornej natury, pomocny innym. Otrzyma piękną żonę w 32 roku życia.

Last Updated on Wednesday, 29 December 2010 11:10 Read more...
 

Jowisz w 12 domu

E-mail Print PDF

Jeśli Jowisz będzie złączony z korzystną albo będzie we własnym znaku albo znaku podniesienia, Właściciel horoskopu pójdzie do nieba po śmierci. Jeśli Jowisz jest złączony ze szkodliwymi WłH pójdzie do diabła po śmierci. WłH wydaje pieniądze na religijne czyny. Doświadcza seksualnych kontaktów z kobietami w ciąży.

Dwunasty dom jest złym domem i Jowisz, chociaż jest planetą satwiczną gubi wszystkie dobre znaczenia i jakości kiedy jest umieszczony w tym domu. Będąc w 12 domu, dobre znaczenia domów posiadanych przez Jowisza też niekorzystnie są dotknięte.

6, 8 i 12 dom są złymi domami ale jeśli władca tych domów jest umieszczony we własnym znaku, yoga Vipareeta Radża daje sławę i bogactwo.

WłH opisany w Brihat Jataka będzie nikczemnikiem. WłH w Phaldeepika nie będzie lubiany przez innych ludzi, będzie wulgarny, bezdzietny, leniwy, będzie pozwalał sobie na grzeszne czyny i służy innym. WłH opisany w Saravali będzie leniwy, nieszczęśliwy i będzie okazywał uczucie goryczy wobec innych.

Last Updated on Thursday, 29 March 2018 06:02
 


Page 5 of 11