Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mars w 8 domu

E-mail Print PDF

Jeśli Mars jest w ósmym domu Właściciel horoskopu cierpi na choroby oczu...

Krótkie życie spowodowane jest po pierwsze pozycją w domu maraka a drugi wpływ to maleficzna natura Marsa. Ojciec umrze wcześnie. WłH cierpi na choroby związane z układem moczowym. WłH będzie miał mało dzieci i cierpi na reumatyzm. WłH posiada szczęście w pożyciu małżeńskim. Jeśli Mars będzie wraz z korzystną, WłH cieszy się dobrym zdrowiem i jest długowieczny. Rozpiętość życia będzie średnia. Jeśli pan ósmego będzie potężny WłH będzie miał pełną długowieczność.

 

Merkury w 6 domu

E-mail Print PDF

Jeśli Merkury będzie w szóstym domu Właściciel horoskopu będzie szanowany przez króla.

Jednakże doświadczy przeszkód w osiągnięciu sukcesu w zdobyciu wykształcenia. WłH będzie krzykliwy i dumny oraz posiada kontrowersyjną osobowość. W 30 roku życia WłH będzie doświadczy wielkiej przysługi od króla (rządu). WłH napisze listy, książki, dzieła. Jeśli Merkury będzie w znaku Marsa (Baran albo Skorpion), WłH wycierpi na trąd niebieskiego koloru albo inne podobne choroby skóry. Jeśli Merkury w domu 6 jest zrzeszony z Saturnem i Rahu albo Saturnem i Ketu, WłH wycierpi na choroby podobne reumatyzmowi, zastrzały itp. WłH sprzecza się z wrogami należącymi do jego społeczności. Jeśli władca 6 jest silny ludzie udowodnią, że są silniejsi. Jeśli władca 6 jest słaby ludzie w tej walce przegrają.

 

Merkury w 1 domu

E-mail Print PDF

Jeśli Merkury zajmie pozycję w pierwszym domu (ASC) sprawi, że Właściciel horoskopu będzie wykształcony, wcześnie się ożeni i będzie pobożnym słuchaczem religijnych pism...

Last Updated on Tuesday, 28 December 2010 19:21 Read more...
 

Mars w 1 domu

E-mail Print PDF

Jeśli Mars jest w ASC Właściciel horoskopu posiada na ciele znaki wywołane przez oparzenia. WłH będzie miał mocne ciało, będzie miał zwyczaj kradzenia, duży pępek i czerwonawe dłonie.

Last Updated on Wednesday, 26 January 2011 15:49 Read more...
 

Czwarty dom - bandhu bhava

E-mail Print PDF

matrsaukhyadikanyapi bandhumśca vahananyatha
paricintayet caturthat capi grham kshetram nidhi


4 bhava wskazuje matkę, ojczyznę, krewnych, własność, pojazdy i inne służące do tego urządzenia, spokój, pomyślność, serce, formalną edukację, ogólne szczęście umysł, dom i satysfakcję.

Last Updated on Monday, 27 December 2010 14:16 Read more...
 


Page 6 of 11