Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Opis domów horoskopu Jedenasty dom

Jedenasty dom - labh bhava

E-mail Print PDF

Ciocie i wujkowie ze strony ojca są jedenastym domem, ponieważ jest to trzeci dom (rodzeństwa) od dziewiątego (ojca).
Jedenasty dom jest zwykle najstarszym bratem. Jeśli miałbyś dwóch braci albo siostry, które były starsze jedenasty dom reprezentowałoby twojego starszego brata i jedenasty dom od jedenastego (dziewiąty dom) byłby następnym najstarszym rodzeństwem.
Skutki Labh Bhava
W przypadku gdy Pana Labh znajdzie się w samym Labh albo znajdzie się w kącie, albo w trójcy od Lagna efektem będzie wiele zysków. Podobnie jeśli Pan Labh jest wysoki, mimo spalania, będzie wiele zysków.
Jeśli Pan Labh jest w Dhanu Bhava a Pan Dhanu jest w kącie wraz z Jowiszem zyski będą wielkie.
Jeśli Pan Labh jest w Sahaj Bhava a Labh Bhava jest zajęty przez korzystne Właściciel horoskopu zyska 2000 Nishkas w 36 roku życia.
Jeśli Pan Labh jest yuti (w koniunkcji) z korzystnymi w kącie albo w trygonie Właściciel horoskopu nabędzie 500 Nishkas :D w jego czterdziestym roku życia.
Właściciel horoskopu będzie posiadał 6000 Nishkas... jeśli Labh Bhava jest zajęty przez Jowisza a Dhanu Bhava i Dharm Bhava, kolejno są władane przez Księżyc i Wenus.
W przypadku gdy Jowisz, Merkury i Księżyc znajdzie się w jedenastym domu od Labh WH będzie wspomagany finansowo i zyska bogactwo, ziarna, losy, diamenty i ozdoby. Zyska 1000 Nishkas w 33 roku życia jeśli Pan Labh jest w Lagna a Pan Lagna jest w Labh Bhava.
Jeśli Pan Labh będzie w Dhanu Bhava, natomiast Pan Dhanu jest w Labh Bhava, nagromadzi obfite losy po małżeństwie.
Jeśli Pan Labh będzie w Sahaj Bhava, natomiast Pan Sahaj jest w Labh Bhava zyskuje bogactwo jedynie przez narodziny i jest obdarzony doskonałymi ozdobami.
Nie będzie żadnych zysków pomimo licznych wysiłków jeśli Pan Labh jest w spadku, w spalaniu albo znajdzie się w Ari, Randhr albo Vyaya Bhava z szkodliwym.

Last Updated on Monday, 27 December 2010 23:17  


ZOBACZ TAKŻE