Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dwunasty dom - vyaya bhava

E-mail Print PDF

Jeżeli korzystna planeta zajmuje Vyaya Bhava wraz z władcą tego domu lub planeta tam rezydująca znajduje sie w podniesieniu lub jest korzystna z natury WH odniesie duże zyski podejmując trafne decyzje w handlu. Będzie posiadał piękne domy i łóżka i będzie obdarzony pachnącymi artykułami i przyjemnościami.

Jeśli Księżyc będzie władcą Vyaya i znajdzie się w podniesieniu albo będzie we własnym znaku lub też we własnym znaku w D-9 Navamsa albo w Labh czy Dharm lub też Putr Bhava w znaku i Navamsie Właściciel horoskopu będzie dostojny, uczony będzie cieszył się pięknymi ubraniami i ozdobami. A jeśli Pan Vyaya jest w Ari albo Randhr Bhava czyy też znajdzie się w znaku wrogim w Navamsie, w osłabieniu w Navamsie albo w Randhr Bhava w Navamsie będzie pozbawiony szczęścia przez żonę, będzie zaniepokojony przez wydatki i będzie pozbawiony ogólnego szczęścia. Jeśli będzie w kącie albo trójcy Właściciel horoskopu wejdzie w związek małżeński. Skutki Tanu Bhava, Sahaj lub innych Bhavas można rozpatrywać także w następujący sposób: kiedy planety umieszczone są w widocznej połowie zodiaku dadzą wyraźne skutki a w niewidocznej połowie przyznają ukryte skutki.
Jeśli Rahu będzie w Vyaya wraz z Marsem, Saturnem i Słońcem Właściciel horoskopu uda się do diabła. Podobny skutek zdarzy się jeśli Pan Vyaya będzie ze Słońcem.
Jeśli we Vyaya znajdzie się korzystna planeta a jego Pan jest wysoki albo yuti (w koniunkcji) albo otrzymuje Drishti od korzystnej WH osiągnie wyzwolenie.
WH będzie wędrował z kraju do kraju jeśli Pan Vyaya i Vyaya Bhava będą z niekorzystną i Pan Vyaya da Drishti albo otrzymuje Drishti od niekorzystnej.
WH podróżował będzie po jego własnym kraju jeśli Pan Vyaya i Vyaya Bhava będą z korzystną i Pan Vyaya daje Drishti albo otrzymuje Drishti od korzystnej.
Zarobek przez grzeszne czyny: jeśli Vyaya będzie zajęty przez Saturn albo Marsa i nie otrzyma Drishti od korzystnej.
Jeśli Pan Lagna jest we Vyaya a Pan Vyaya jest w Lagna z Wenus WH wydatki skieruje na religijne cele.

Last Updated on Tuesday, 28 December 2010 19:25  


ZOBACZ TAKŻE