Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Jowisz w 5 domu

E-mail Print PDF

Jeśli Jowisz będzie w piątym domu, WłH będzie bardzo inteligentny, będzie posiadał duże oczy, będzie wspaniałym rozmówcą, pełnym sławy, nakarmi wielu ludzi, posiada miłość w rodzinie a w 18 roku życia staje się dowódcą armii...

WłH też będzie miał odpowiednią liczbę dzieci, które będą dobrze prosperować. Jeśli pan 5 jest silny i równocześnie znajdzie się w domu szkodliwym albo nieprzyjacielskim albo Jowisz jest w znaku osłabienia, nastąpi strata dzieci albo WłH będzie miał tylko jedno dziecko. WłH jest bogaty ale cierpi z powodu straty bogactwa przez karę narzuconą przez króla (rząd). Jeśli Jowisz będzie złączony z Rahu albo Ketu, WłH cierpi przez stratę dzieci ale nie zdarzy się to jeśli Jowisz jest aspektowany przez korzystne.

Jeśli pan 5 jest silny WłH będzie bogaty. Jeśli pan 5 jest słaby przez niekorzystną pozycję albo znajdzie się w domu wroga albo w znaku osłabienia, WłH cierpi przez stratę dzieci albo ma tylko jednego syna i traci bogactwo przez kary narzucone przez rząd. Złe skutki nie wystąpią jeśli będzie widoczny aspekt korzystnej na Jowisza. Jeśli Jowisz będzie we własnym znaku Strzelca, ASC będzie Lew i będzie panem 5 w domu 5 (bardzo mały zły skutek). Jeśli Jowisz będzie w Rybach, ASC będzie Skorpion i będzie 5 jako pan 2 i 5. Jeśli Jowisz będzie w Raku (jego znaku podniesienia), ASC będą Ryby i będzie 5 jako wychwalony pan wschodzącego i 10. To są bardzo potężne i korzystne układy i znacznie zwiększają dobre skutki.
Last Updated on Thursday, 29 March 2018 05:17  


ZOBACZ TAKŻE