Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Władcy domów Wladca pierwszego

Władca pierwszego domu

E-mail Print PDF

1 dom

Jeżeli władca pierwszego domu będzie w pierwszym domu to Właściciel horoskopu będzie obdarzony materialnym szczęściem i wieloma umiejętnościami. Będzie inteligentny, uległy, będzie miał dwie żony lub złączy się z innymi kobietami (romanse).

 

 

 

2 dom

Właściciel horoskopu będzie dobrotliwy, uczony, szczęśliwy, obdarzony wieloma dobrymi cechami, będzie religijny, honorowy i będzie miał kilka żon.

3 dom

Właściciela horoskopu można porównać do Lwa w dzielności, zostanie obdarzony wszelkim rodzajem bogactwa, honorami, będzie miał dwie żony, będzie inteligentny i szczęśliwy.

4 dom

Właściciel horoskopu będzie obdarzony ojcowskim i macierzyńskim szczęściem, będzie miał wielu braci, będzie będzie pożądliwy, cnotliwy i uroczy.

5 dom

Właściciel horoskopu będzie miał przeciętne szczęście w zdobyciu potomka, straci swoje pierwsze dziecko, będzie honorowy, gniewny i zaborczy.

6 dom

Właściciel horoskopu jest pozbawiony materialnego szczęścia i będzie gnębiony przez wrogów, jeśli nie będzie żadnej korzystnej Drishti.

7 dom

Jeśli Władca Lagna będzie szkodliwy i będzie umieszczony w Yuvati Bhava, żona WłH nie będzie żyła długo. Jeśli planeta będzie korzystna, WłH będzie wędrować bez celu, stawać wobec ubóstwa i będzie przygnębiony. On alternatywnie stanie się królem jeśli dana planeta jest silna.

8 dom

Właściciel horoskopu będzie znakomitym uczonym, będzie chorowity, gniewny, stanie się hazardzistą, złodziejem i zwiąże się z żoną innego człowieka.

9 dom

Właściciel horoskopu będzie szczęściarzem. Będzie wielbicielem Śri Vishnu, będzie zręczny, doskonały w mowie i obdarzony żoną, synami i bogactwem.

10 dom

Właściciel horoskopu będzie obdarzony ojcowskim szczęściem, królewskimi honorami, sławą wśród ludzi i niewątpliwie będzie miał na celu zarobienie dużej ilości pieniędzy.

11 dom

Właściciel horoskopu zawsze będzie obdarzony zyskami, dobrymi przywilejami, sławą i wieloma żonami.

12 dom

Jeśli Władca Lagna jest we Vyaya Bhava i jest pozbawiony Drishti korzystnych albo w yuti (w koniunkcji), Właściciel horoskopu będzie pozbawiony materialnego szczęścia, spędzi bezpłodnie czas i będzie bardzo gniewny.

Last Updated on Monday, 04 April 2011 12:45  


ZOBACZ TAKŻE