Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Władcy domów Władca piątego

Władca piątego domu

E-mail Print PDF

1 dom

Właściciel horoskopu będzie uczony, obdarzony szczęściem i przyjemnościami związanymi z seksem, będzie skąpcem, nie będzie prawy i ukradnie bogactwa innego człowieka.

2 dom

Właściciel horoskopu będzie miał wielu synów, bogactwo, będzie mocno związany z ojcem, będzie honorowy, przywiązany do współmałżonka i będzie sławny w całym świecie.

3 dom

Właściciel horoskopu będzie przywiązany do rodzeństwa, będzie głosił różne opowieści i będzie skąpcem i zawsze zainteresowany jest swoją pracą.

4 dom

Właściciel horoskopu będzie szczęśliwy, obdarzony matczynymi błogosławieństwami i szczęściem, bogactwem oraz inteligencją; będzie królem, ministrem albo nauczycielem.

5 dom

Właściciel horoskopu będzie miał potomstwo, jeśli władca znajduje się w aspektach z korzystnymi; nie będzie posiadał potomstwa, jeśli szkodliwe jest związane są z władcą Putr, umieszczonym w Putr Bhava. Władca ten, jednakże, stworzy cnotliwego i kochanego przez przyjaciół człowieka.

6 dom

Właściciel horoskopu otrzyma takich synów, którzy będą równi swoim wrogom, możliwe, że straci ich albo adoptuje syna.

7 dom

Właściciel horoskopu będzie honorowy, bardzo religijny, obdarzony szczęściem związanym z przyjemnościami seksualnymi i będzie uczynny dla innych.

8 dom

Właściciel horoskopu nie będzie miał szczęścia w kontaktach seksualnych, zostanie zaniepokojony przez choroby płuc. Stanie się gniewny i pozbawiony szczęścia.

9 dom

Właściciel horoskopu będzie księciem, albo stanie się jemu równy, możliwe, że zostanie autorem prac, które przyczynią się do zadowolenia ogółu ludzi

10 dom

Właściciel horoskopu odczuje dobra skutki Raj Yogi i różnych przyjemności, będzie bardzo sławny

11 dom

Właściciel horoskopu będzie uczony, kochany, będzie autorem ważnych prac naukowych, bardzo zręczny i zostanie obdarzony wieloma synami oraz bogactwem

12 dom

Właściciel horoskopu będzie pozbawiony szczęścia przez własnych synów, będzie miał adoptowanego syna

 


ZOBACZ TAKŻE