Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Władcy domów Władca siódmego

Władca siódmego domu

E-mail Print PDF

1 dom

Właściciel horoskopu zwiąże się z żoną innego człowieka, będzie niegodziwy, zręczny, pozbawiony odwagi i dotknięty przez choroby związane z elementem powietrza.

2 dom

Właściciel horoskopu będzie miał wiele żon, zyska bogactwo dzięki żonie i będzie bardzo zmiennej natury.

3 dom

Właściciel horoskopu będzie stawał wobec nieszczęść spowodowanych stratą dzieci i czasami z wielką trudnością otrzymuje potomka. W niektórych, korzystniejszych układach istnieje możliwość narodzin córki.

4 dom

Żona Właściciela horoskopu nie będzie znajdowała się pod jego kontrolą. On będzie lubił prawdę, inteligencję i religię. Doświadczy chorób związanych z zębami.

5 dom

Właściciel horoskopu będzie honorowy, obdarzony siedmioma głównych cnotami, zawsze godny zachwytu i obdarzony wszelkim rodzajem bogactwa.

6 dom

Właściciel horoskopu otrzyma chorowitą żonę i będzie wobec niej nieprzyjaźnie nastawiony. Łatwo wpada w gniew i jest niemiły dla wszystkich.

7 dom

Właściciel horoskopu będzie obdarzony szczęściem przez żonę, odważny, zręczny i inteligentny, ale dotknięty przez choroby związane z elementem powietrza.

8 dom

Właściciel horoskopu będzie pozbawiony małżeńskiego szczęścia. Jego żona będzie zaniepokojona przez choroby, Właściciel horoskopu będzie pozbawiony dobrego usposobienia i nikt nie będzie chciał go słuchać.

9 dom

Właściciel horoskopu będzie miał związek z wieloma kobietami, zdrowy, pozytywnie nastawiony wobec własnej żony, przedsiębiorczy.

10 dom

Właściciel horoskopu posiadał będzie nieposłuszną żonę, jest religijny i obdarzony bogactwem oraz synami.

11 dom

Właściciel horoskopu zyska bogactwo przez żonę i będzie miał córki.

12 dom

Właściciel horoskopu będzie ubogi, skąpiec a jego środki utrzymania będą związane z ubraniami. Jego żona będzie marnotrawcą.

 


ZOBACZ TAKŻE