Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Władcy domów Władca dziesiątego

Władca dziesiątego domu

E-mail Print PDF

1 dom

Właściciel horoskopu będzie uczonym, sławnym, poetą, cierpiał będzie na choroby w wieku chłopięcym lecz będzie szczęśliwy później. Jego bogactwo powiększa się dzień po dniu.

2 dom

Właściciel horoskopu będzie bogaty, cnotliwy, zaszczycony przez króla, charytatywny i ucieszy się szczęściem głównie dzięki ojcu ale też i innym ludziom.

3 dom

Właściciel horoskopu ucieszy się szczęściem dzięki braciom i służącym, jest dzielny, cnotliwy, doskonały i prawdomówny.

4 dom

Właściciel horoskopu będzie szczęśliwy, zawsze zainteresowany dobrobytem matki, odniesie korzyści dzięki podróżom, posiadał będzie ziemie i domy, będzie cnotliwy i bogaty.

5 dom

Właściciel horoskopu będzie obdarzony wszelkimi rodzajami wiedzy, zawsze będzie godny zachwytu, bogaty i obdarzony synami.

6 dom

Właściciel horoskopu będzie pozbawiony ojcowskiego błogosławieństwa. Mimo iż będzie zdolny i zręczny będzie pozbawiony bogactwa i zaniepokojony przez wrogów.

7 dom

Właściciel horoskopu będzie obdarzony szczęściem przez żonę, jest inteligentny, cnotliwy, pięknie przemawia, prawdomówny i religijny.

8 dom

Właściciel horoskopu nie dokona wielkich rzeczy, będzie długowieczny a jego standard to obwinianie innych.

9 dom

Jeżeli Właściciel horoskopu rodzi się w królewskiej rodzinie zostaje królem, podczas gdy Właściciel horoskopu z innej rodziny może być jedynie równy królowi. To rozmieszczenie przyzna bogactwo i szczęście oraz przyjemności seksualne.

10 dom

Właściciel horoskopu będzie zręczny we wszystkich pracach, dzielny, prawdomówny i poświęcony starszym ludziom.

11 dom

Właściciel horoskopu będzie obdarzony bogactwem, szczęściem i synami. On będzie cnotliwy, prawdomówny i zawsze godny podziwu.

12 dom

Właściciel horoskopu przebywa na królewskich posiadłościach lub w jego siedzibach, zaniepokojony jest przez wrogów i zmartwiony pomimo bycia zręcznym.

 


ZOBACZ TAKŻE