Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Władcy domów Władca jedenastego

Władca jedenastego domu

E-mail Print PDF

1 dom

Właściciel horoskopu będzie prawy w usposobieniu, bogaty, szczęśliwy, znany, poeta, doskonały w mowie i zawsze obdarzony zyskami.

2 dom

Właściciel horoskopu będzie obdarzony wszystkimi rodzajami bogactwa i wszystkimi rodzajami osiągnięć, charytatywny, religijny i zawsze szczęśliwy.

3 dom

Właściciel horoskopu będzie zręczny we wszystkich pracach, bogaty, obdarzony braterskimi błogosławieństwami i możliwe, że cierpieć będzie na podagrę.

4 dom

Właściciel horoskopu zyskuje dzięki krewnym ze strony matki, często będzie odwiedzał świątynie, posiada szczęście w domu i własności ziemskie.

5 dom

Właściciel horoskopu będzie religijny, szczęśliwy, wykształcony i cnotliwy.

6 dom

Właściciel horoskopu będzie dotknięty przez choroby, będzie okrutny, żyjąc w obcych miejscach jest niepokojony przez wrogów.

7 dom

Właściciel horoskopu zawsze zyskuje dzięki krewnym żony, będzie liberalny, cnotliwy, zmysłowy i pozostanie w zgodnym związku ze swoją współmałżonką.

8 dom

Właściciel horoskopu ponosi straty w przedsięwzięciach, żyje długo, natomiast jego żona umiera prędzej niż on sam.

9 dom

Właściciel horoskopu będzie szczęściarzem, zręcznym, prawdomównym, zostaje zaszczycony przez króla i staje się bogaty.

10 dom

Właściciel horoskopu będzie zaszczycony przez króla, cnotliwy, przywiązany do swojej religii, inteligentny, prawdomówny.

11 dom

Właściciel horoskopu zyska we wszystkich swoich przedsięwzięciach, a jego nauka i szczęście będą wzrastały dzień po dniu.

12 dom

Właściciel horoskopu zawsze będzie sprawiał dobre uczynki, będzie zmysłowy, będzie miał wiele żon i przychodzi z przyjacielską pomocą barbarzyńcom.

 


ZOBACZ TAKŻE