Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Władcy domów Władca dwunastego

Władca dwunastego domu

E-mail Print PDF

1 dom

Właściciel horoskopu będzie marnotrawcą, będzie posiadał słabą konstytucję cielesną, wycierpi na śluzowe choroby i będzie pozbawiony bogactwa i nauki.

2 dom

Właściciel horoskopu cały swój czas spędzi na niepomyślne czynności, będzie religijny, posiada umiejętność słodkiej mowy jest obdarzony cnotami i szczęściem.

3 dom

Właściciel horoskopu jest pozbawiony braterskiej miłości, nienawidzi innych.

4 dom

Właściciel horoskopu jest pozbawiony szczęścia przez matkę i dzień po dniu gromadzi ziemie, ma straty związane z podróżami i domami.

5 dom

Właściciel horoskopu będzie pozbawiony synów i nauki. Odwiedza świątynie.

6 dom

Właściciel horoskopu poniesie straty poprzez wrogość własnych poddanych, gniewny, grzeszny, marny i wchodzi w związki z żonami innych.

7 dom

Właściciel horoskopu ponosi wydatki przez żonę, nie cieszy się szczęściem małżeńskim i jest pozbawiony nauki oraz siły.

8 dom

Właściciel horoskopu zawsze zyskuje, będzie rozmawiał uprzejmie, ucieszy się średnią rozpiętością życia i będzie obdarzony wszystkimi dobrymi cechami.

9 dom

Właściciel horoskopu zhańbi starszych ludzi, będzie nieprzyjazny przyjaciołom oraz będzie zawsze nastawiony na osiąganie jedynie własnych korzyści.

10 dom

Właściciel horoskopu ponosi wydatki przez osoby związane z władzą, cieszy się tylko umiarkowanym ojcowskim błogosławieństwem.

11 dom

Właściciel horoskopu poniesie straty, opiekują się nim inni ludzie i czasami także zyskuje dzięki innym.

12 dom

Właściciel horoskopu będzie stawał wobec konieczności poważnych wydatków, nie będzie posiadał materialnego szczęścia, będzie drażliwy i złośliwy.

 


ZOBACZ TAKŻE