Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Saturn w 12 domu

E-mail Print PDF

Jeżeli Saturn znajdzie się w horoskopie w dwunastym domu, Właściciel takiego układu może stać się grzeszny. Jeżeli Saturn jest złączony z niekorzystnymi WłH ma wadę wzroku lub choroby oczu. Jeżeli jest złączony z korzystnymi WłH jest szczęśliwy, ma dobry wzrok i jego życie zakończy się sukcesem, jeżeli jest złączony z niekorzystnymi odwrotnie. Wydaje pieniądze bezmyślnie lub jest biedny.

Dom 12 jest domem niekorzystnym i jeżeli Saturn będzie tam jako władca pomyślnego znaku, dobre znaczenia tego domu niekorzystnie będą dotknięte. Bardzo korzystne skutki spowoduje Saturn w 12 jako władca 12, 6 lub 8 domu.

Brihat Jataka mówi, że WłH zdegraduje się. Phaldeepika - będzie bezwstydny, biedny, bezdzietny i głupi i jakaś część ciała WłH będzie zdeformowana. Saravali - będzie grzeszny, plotkarz, zbyt pewny siebie, psotny i niepokorny, miewa częste wydatki.
Chamatkar Chintamani - WłH jest bezwstydny i ma słaby wzrok lub jego wadę. Będzie szczęśliwy i często udaje się w dalekie podróże. Jeżeli Saturn będzie w 12 jako władca ASC, WłH zniszczy wrogów.

Wszystkie opinie śastr potwierdzają, że Saturn w dwunastym domu nie daje korzystnych skutków.

Last Updated on Thursday, 29 March 2018 11:01  


ZOBACZ TAKŻE