Astrologia - Horoskopy - Jyotish

Interpretacje oraz analizy - znaki Zodiaku, planety, domy, aspekty...

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Home Opis domów horoskopu
Bhavas - domy


Dwunasty dom - vyaya bhava

E-mail Print PDF

Jeżeli korzystna planeta zajmuje Vyaya Bhava wraz z władcą tego domu lub planeta tam rezydująca znajduje sie w podniesieniu lub jest korzystna z natury WH odniesie duże zyski podejmując trafne decyzje w handlu. Będzie posiadał piękne domy i łóżka i będzie obdarzony pachnącymi artykułami i przyjemnościami.

Last Updated on Tuesday, 28 December 2010 19:25 Read more...
 

Jedenasty dom - labh bhava

E-mail Print PDF

Ciocie i wujkowie ze strony ojca są jedenastym domem, ponieważ jest to trzeci dom (rodzeństwa) od dziewiątego (ojca).
Jedenasty dom jest zwykle najstarszym bratem. Jeśli miałbyś dwóch braci albo siostry, które były starsze jedenasty dom reprezentowałoby twojego starszego brata i jedenasty dom od jedenastego (dziewiąty dom) byłby następnym najstarszym rodzeństwem.
Skutki Labh Bhava
W przypadku gdy Pana Labh znajdzie się w samym Labh albo znajdzie się w kącie, albo w trójcy od Lagna efektem będzie wiele zysków. Podobnie jeśli Pan Labh jest wysoki, mimo spalania, będzie wiele zysków.
Jeśli Pan Labh jest w Dhanu Bhava a Pan Dhanu jest w kącie wraz z Jowiszem zyski będą wielkie.
Jeśli Pan Labh jest w Sahaj Bhava a Labh Bhava jest zajęty przez korzystne Właściciel horoskopu zyska 2000 Nishkas w 36 roku życia.
Jeśli Pan Labh jest yuti (w koniunkcji) z korzystnymi w kącie albo w trygonie Właściciel horoskopu nabędzie 500 Nishkas :D w jego czterdziestym roku życia.
Właściciel horoskopu będzie posiadał 6000 Nishkas... jeśli Labh Bhava jest zajęty przez Jowisza a Dhanu Bhava i Dharm Bhava, kolejno są władane przez Księżyc i Wenus.
W przypadku gdy Jowisz, Merkury i Księżyc znajdzie się w jedenastym domu od Labh WH będzie wspomagany finansowo i zyska bogactwo, ziarna, losy, diamenty i ozdoby. Zyska 1000 Nishkas w 33 roku życia jeśli Pan Labh jest w Lagna a Pan Lagna jest w Labh Bhava.
Jeśli Pan Labh będzie w Dhanu Bhava, natomiast Pan Dhanu jest w Labh Bhava, nagromadzi obfite losy po małżeństwie.
Jeśli Pan Labh będzie w Sahaj Bhava, natomiast Pan Sahaj jest w Labh Bhava zyskuje bogactwo jedynie przez narodziny i jest obdarzony doskonałymi ozdobami.
Nie będzie żadnych zysków pomimo licznych wysiłków jeśli Pan Labh jest w spadku, w spalaniu albo znajdzie się w Ari, Randhr albo Vyaya Bhava z szkodliwym.

Last Updated on Monday, 27 December 2010 23:17
 

Dziesiąty dom - karm bhava

E-mail Print PDF

cakaśamvrttim rajyam ca manam caiva pitustatha
vyomasthanannirikshanam rnasyapi pravasasya

rajyam - honorarium i władza; akaśamvrttim - ambicja; manam - reputacja i sława; jak również caiva; pituh - ojciec; tatha - i; pravasasya - żyjąc w obcej ziemi, imigracji; rnasyapi - dług; dom vyomasthanat nieba i eteru oraz akasha; nirikshanam - sądź od tego domu

Last Updated on Monday, 27 December 2010 23:15 Read more...
 

Dziewiąty dom - dharm bhava

E-mail Print PDF

śyalam bhagyam ca dharmam ca bhratrpatnyadikamstatha
dharmasthanannirikshayet sarvam tirthayatradikam


bhagyam - los; śyalam i; dharmam - ścieżka prawości, obowiązków i zobowiązań; też; bhratrpatnyadikamstatha -też żona brata; tirthayatradikam - pielgrzymki; sarvam - wszystko; dharmasthanannirikshayet - sędzia od sthana dharma (9 dom)

Last Updated on Monday, 27 December 2010 23:09 Read more...
 

Ósmy dom - randhr bhava

E-mail Print PDF

tatha mrtadhanam durgam capi ripum ranam ayu
paśyedrandhradvicakshanah sarvam gatyanukadikam


ayu - wiek; długowieczność; ranam - bitwa i wojna; ripum - słabość; capi-  jak również; durgam - trudna sytuacja; mrtadhanam - bogactwo umarłego; zapis; tatha - i gatyanukadikam - przyjemności; sarvam - wszystko; paśyed - zobacz; randhrat - randhra bhava 8 dom; vicakshanah - spostrzeż od

Last Updated on Monday, 27 December 2010 23:04 Read more...
 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 3


ZOBACZ TAKŻE